Letenka jako vstupenka na letní atrakce v Dubaji Emirates láká turisty na vstupy zcela zdarma

Společnost Emirates představila další příležitost pro turisty cestující v létě do Dubaje. Se zpáteční letenkou mohou všichni zákazníci této aerolinky využít bezplatný vstup na některé z nejznámějších atrakcí města a užít si tak vzrušující léto s příjemnými benefity.

Ať už letíte do Dubaje, nebo zde máte přestup během delší cesty, s vaší palubní vstupenkou získáte přístup k exkluzivním nabídkám v mnoha restauracích, obchodech a službách, stejně jako v řadě oblíbených atrakcí a luxusních lázní jak v Dubaji, tak i v celých Spojených arabských emirátech.

Léto plné vzpomínek s Emirates

Tuto pobídku je možné využít od 22. května 2024 do 11. června 2024, a to pro cesty od 25. května 2024 do 31. srpna 2024. Zahrnuje vstupy na atrakce The View na ostrově The Palm, Aya Universe, tematické parky Dubai Parks & Resorts a aquapark Wild Wadi Water Park.

  • Dubai Parks & Resorts – Letos v létě nabízí společnost Emirates cestujícím možnost získat doplňkový vstup do jednoho z hlavních zábavních parků podle vlastního výběru. Pokud jste fanoušky fotbalu, můžete prozkoumat Real Madrid World, nechat se unášet vzpomínkami z dětství v Legoland Dubai či Legoland Waterpark nebo si připomenout svůj oblíbený hollywoodský film v Motiongate Dubai.*
  • Wild Wadi Waterpark – Zchlaďte se v horkém parném létě ve velkolepém vodním parku Wild Wadi. Ať už hledáte relaxační plavbu po líné řece, nebo chcete zažít opravdový adrenalin na tobogánech, každý si tu najde to své.
  • AYA Universe – Otevřete svou mysl a poznejte přírodní krásy a tajemství vesmíru v AYA Universe. Tento experimentální zábavní park vás přenese do neprobádaného světa fascinujících vesmírných jevů. Prostřednictvím interaktivní výstavy si můžete vyzkoušet snění a rozjímání v observatořích plných hvězd, putování zahradami kvetoucími zářivými světly a brouzdání se řekou, která přemosťuje nekonečno.

Při nákupu letenek na webu Emirates.com nebo v aplikaci Emirates stačí zadat kód „EKDXB25“, čímž získáte jednorázový voucher pro všechny cestující v rezervaci. V případě rezervace prostřednictvím cestovních kanceláří, prodejen letenek Emirates nebo kontaktního centra Emirates, musí cestující poslat e-mail na adresu Emiratesoffer@emirates.com s podrobnými údaji o čísle PNR, datu příletu do Dubaje, kontaktním telefonním číslem a jmény všech cestujících.

My Emirates Pass

Širokým množstvím výhod a slev disponuje také karta My Emirates Pass, kterou lze využít v období od 1. května 2024 do 30. září 2024. Díky ní získáte slevy na mnohé atrakce, jako jsou dechberoucí dubajské vodní parky, vstup na nejvyšší vyhlídkovou plošinu světa Burj Khalifa a další nezapomenutelné zážitky.

Pro získání slev stačí na vybraných místech předložit fyzickou nebo digitální palubní vstupenku a platný doklad totožnosti.

Pokud jste se odbavili online a stáhli si mobilní palubní vstupenku do aplikace nebo peněženky Emirates, nezapomeňte si udělat její screenshot, jinak při přistání z aplikace zmizí.

Návrat Dubai Summer Surprises

Na scénu se v létě vrací také Dubai Summer Surprises. Během letních prázdnin budou k dispozici neodolatelné akční nákupy, zajímavé koncerty a další nezapomenutelné akce. Využijte My Emirates Pass a užijte si Dubai Summer Surprises od 28. června 2024 až do 1. září 2024.

Podívejte se na všechny možnosti výhod v rámci My Emirates Pass. Najdete je na  www.emirates.com/myemiratespass.

Užijte si léto s Emirates na maximum!

Letošní prázdniny můžete prožít přesně podle vašich představ, ať už díky jedinečným nabídkám nebo různým tematickým dnům a akcím, a to navíc za ještě výhodnějších podmínek!

  • Partneři programu Skywards: Členové oceňovaného věrnostního programu Emirates Skywards mohou získávat míle u celosvětových partner Emirates, jako jsou hotely, letecké společnosti, autopůjčovny, maloobchodní a bankovní služby. Tyto míle mohou utratit za odměny, například letenky, upgrady nebo dokonce vstupenky na koncerty a sportovní akce. Více informací o programu Emirates Skywards najdete zde: https://www.emirates.com/english/skywards/. Během pobytu v Dubaji můžete sbírat míle u našich partnerů, jako jsou Dubai Mall, Arabian Adventures, Emirates Holidays a další.

Pro více informací navštivte Emirates.com. Letenky lze zakoupit na webu Emirates.com, v kontaktním centru společnosti Emirates nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.