Revoluce v boji proti vráskám! Vsaďte na vitamin C

Neexistuje snad žena, která by nesnila o dokonale hladké pleti bez známek stárnutí. Vrásky si však nevybírají a dříve či později se objeví u každé z nás. Přibývající léta, stres, únava a nepříznivé vlivy okolí, to vše se podepisuje na našich tvářích. Pokud i vy toužíte po bezchybné pokožce a chcete se vyhnout zbytečným operacím, vyzkoušejte sílu přírody. Esence mládí se skrývá v kyselině hyaluronové a vitaminu C.

Základním předpokladem zdravé a mladistvě vypadající pleti je její hydratace. Bez ní s přibývajícími roky dochází k úbytku kolagenu, pokožka ztrácí svoji plnost a pružnost, a zrychluje se tvorba mimických vrásek. Zapomínat bychom tak neměly na dodržování pitného režimu a na pravidelnou péči. S ní bychom přitom měly začít dávno předtím, než se na naší tváři objeví první malá linka.

Revoluční přípravkem v prevenci a v boji proti vráskám je pokročilá intenzivní péče Artistry Intensive Skincare™. Síla exkluzivního složení s vitaminem C z třešně acerola a vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou s dvojím účinkem okamžitě vyhlazuje mimické vrásky a účinně působí proti jejich dalšímu vzniku. Pleť je díky tomu viditelně zdravější a atraktivnější.

Jedinečný obal, v němž si svou péči Artistry Intensive Skincare™ sami před použitím namícháte, zajistí absolutní čerstvost a účinnost.

Řekněte stop projevům stárnutí!

Maloobchodní cena: 1 665 Kč

Více na www.amway.cz