Olga Menzelová má doma parádnici s talentem vybírat si drahé šperky

Producentka Olga Menzelová má svůj program našlápnutý, přesto si našla čas na zajímavou akci. Zavítala s dcerou Aničkou na mimořádnou akci, kdy byl uveden na trh nový typ šperku značky WITH U, který v sobě nese více než jen otisk blízkého člověka. 

Anička neustále překvapovala tím, že vždy dokázala sáhnout po těch nejdražších variantách šperků, aniž sama tušila, že vybírá ty nejhodnotnější kousky. Už je prostě velká slečna s vytříbeným vkusem, která si prý ráda od maminky půjčuje vše pro parádění, takže už asi jisté zkušenosti má. Na akci se trochu durdila, když ji jeden z fotografů označil jako „malou“.

Olga Menzelová je toho názoru, že by ženy měly nosit šperky neustále a vysvětlila to na zajímavé zkušenosti: „Nedávno jsem viděla fotku maminky našeho přítele. Její jí 90 a šla se koupat do řeky s pravými perlami a diamanty. A to je krásné. Žena má být „oblečena“ do diamantů nebo perel v kterémkoliv věku a při jakékoliv příležitosti.“ Nápad spojení šperku s blízkým člověkem ji oslovil. „Vždy ocením originální dárek, který nese osobní stopu jeho dárce.“ Dcera Anička si ustříhla pramínek vlasů hned na místě, a ten se stane nedílnou součástí šperku maminky, která má program dlouhodobě opravdu našlápnutý. Pracuje a pečuje o své dcerky, se kterými každý den společně navštěvují režiséra Jiřího Menzela v Rehabilitační klinice Malvazinky, kde už je několik měsíců.  

Foto: WITH U