Waterdrop: Party drink do kapsy

Už jste slyšeli o mikrodrinku Waterdrop? Ne? Tak to je škoda, protože nová kapsle NERO je plná povzbuzujících látek, které se běžně vyskytují v přírodě, je bez cukru a chemických látek a ještě se vám navíc vejde i do docela malé kapsičky. Povzbuzující, a přesto zdravý nápoj, můžete tak mít stále u sebe.

Složení nových kapslí NERO vám dodá energii do nového dne i na dlouhý večírek. Malá kostka Waterdrop váží jen pár gramů, takže se vám vejde do sebemenší kabelky a můžete mít povzbuzující drink kdykoliv po ruce. Rozpuštěním ve vodě získáte až 600 ml nápoje bez cukru a zbytečné chemie a nezatížíte planetu o další plastovou láhev nebo plechovku na jedno použití. Malou kapsli stačí rozpustit ve vodě a party může začít. K unikátním černým kapslím NERO je nabízená také designová nerezová láhev s dvojitou stěnou, která udrží nápoj v požadované teplotě. Novou limitovanou řadu NERO pak doplňují nerezová brčka nebo praktické pouzdro na kapse. 

Malá kapsle obsahuje řadu užitečných látek

Přírodní kofein a extrakt z guarany zaženou únavu. Guarana představuje přírodní zdroj energie na několik hodin a bez vedlejších účinků. Právě proto je součástí snad všech povzbuzujících drinků. Rozjasní mysl, zlepší koncentraci a povzbudí celý organismus. Je to skvělý společník, pokud vás čeká dlouhý den, zkouška nebo náročné jednání.

Kolový ořech je další povzbuzující látkou, díky které zůstanete dlouho vzhůru a plní energie. Kolový ořech je tradičně používaný pro své povzbuzující účinky. Zejména obsažený kofein je znám svou schopností podporovat soustředění, vytrvalost, pozornost a koncentraci. Tradičně bývá vyhledávaným prostředkem na zahnání únavy a hladu.

Aktivní uhlí má vysokou adsorpční schopnost a váže na svůj povrch plyny a toxické látky ze zažívacího traktu. Tím působí příznivě při očistě organismu. V trávicím ústrojí se nevstřebává, ale pouze na principu adsorpce (přichycení) z trávicího traktu vychytává řadu látek, jako jsou toxiny, bakterie, některé „odpadní“ produkty metabolismu, ale i léčiva.

Dále kapsle NERO obsahuje vitamíny C, B6, B12, přírodní aroma a chuť ostružin.

Nápoj není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

  • Cena Waterdrop NERO je 231 Kč (2x12 ks kapslí).
  • Cena Waterdrop NERO (2x12 ks kapslí) + lahve je 896 Kč.

V obchodním centru Chodov nově najdete v přízemním podlaží první samostatné prodejní místo unikátních mikrodrinků a designových lahví Waterdrop.

Další ceny na www.waterdrop.cz.