Sympaťák Tomáš Arsov otevřel nový salon!

Skutečný profesionál a jeden z nejkreativnějších kadeřníků v České republice a hvězda TV show Tomáš Arsov má nový salón.  Slavnostní otevření na lukrativní adrese v Soukenické ulici v centru hlavního města si užil každý, kdo přišel.

Jméno Tomáš Arsov už je dnes skutečně dobře znějící značkou. Jeho salony nabízejí komplexní péči nejen o vlasy, ale i o tělo. Můžete se tak nechat prakticky jakkoli vás napadne. Nikoho tak samozřejmě nepřekvapí, že salon v Soukenické ulici nabízí to nejlepší a všichni klienti si zde přijdou na své. Zajímavostí jistě je i fakt, že sympaťák Arsov svým zákaznicím během čekání nabízí elektrického Smarta. Dámy si tak mohou dojet na nákupy, třeba do blízké Pařížské ulice. Navíc šetří životní prostředí a zaparkovat se s ním dá opravdu všude, dokonce i na modrých zónách.

Slavnostního otevření se zúčastnila řada známých tváří. Zpěvačka Markéta Konvičková předvedla své neuvěřitelně nádherné vlasy, které jsou, jak jinak, už nějaký ten pátek v péči Tomáše Arsova. Dominika Myslivcová zase zvolila sexy outfit a přesto, že její vlasy jsou také krásné, zejména přítomní pánové často pohledem sklouzly spíše do jejího výstřihu. To Vlasta Korec si spontánně vyzkoušel, jaké by to bylo, kdyby musel změnit profesi a stal se popelářem. Neztratil by se a mikrofon tak klidně může pověsit na hřebík.

Nechybělo šampaňské a skvělé občerstvení, na kterém si všichni pochutnávali až do pozdního večera. Vše vyšlo na jedničku a celou dobu panovala skvělá nálada.

Foto: Herminapress