Hana Vágnerová miluje story focení

Hana Vágnerová v době parného léta přijala nabídku nafotit charitativní story kalendář. Oslovila ji společnost LE & CO, která se  specializuje na výrobu vysoce kvalitních šunek a masných specialit. To, co rozhodně stvrzuje její přidanou hodnotu je, že nezapomíná ani na zlepšení života těch, kterým do života zasáhla nepřízeň osudu.

A jak si to Hana Vágnerová užila? „Fotilo se mi skvěle. Byla jsem ráda, že jsem se mohla potkat s Romanem Šebrlem, protože každý den nepotkáte olympijského vítěze, se kterým můžete pracovat,“ prozradila herečka. „Obdobné příležitosti vítám. Vždycky jsem to brala jako zábavu i dnes to beru jako zábavu, ale hlavně jsem byla hrozně ráda, že to je projekt, který má smysl. Není to jenom o tom, že jsou z toho krásné fotky, ale že je to krásná charita,“ dodala kráska z kalendáře pro rok 2019.  Příběhy, které stojí na pozadí letošní pomoci společností LE & CO ji opravdu zaujaly: „Jsem ráda, že jsem měla možnost se takového projektu zúčastnit,“ se skutečným uznáním dodala Hana Vágnerová.

Dobrou věc přišel podpořit také Roman Šebrle, stále půvabná, exrosnička Radka Rosická s Romanou Jákl Vítovou a úřadující nejkrásnější muž roku Jiří Kmoníček. Křtem provedla Eva Perkausová, která byla hlavní hrdinkou loňské kalendářové story. 

Foto: LE & CO