Jarní rituál pro zářivě zdravou pleť

V přírodě je jaro časem obnovy a rozpuku. Není tedy vhodnější období, kdy nechat rozkvést i svou pleť. Annabelle Minerals přesně pro tyto účely vyvinulo sérum Glow Juice, které v kombinaci s masážním kamenem Gua Sha dokáže dokonale rozzářit pokožku obličeje.

Čím je sérum Glow Juice tak výjimečné?

Z celých 20 % je složeno z vitamínu C ve formě kyseliny askorbové. Tato složka je jedním z nejsilnějších antioxidantů, díky čemuž pomáhá redukovat vrásky, vypnout pleť, rozjasnit ji a sjednotit její tón.

Vedle toho Glow Juice obsahuje i další vysoce účinné ingredience:

  • jako je například kyselina ferulová, jež působí protizánětlivě a pomáhá pokožku regenerovat,
  • vitamín E, který má mimořádné hydratační schopnosti a zklidňuje podráždění,
  • lipozomální kvercetin pro boj proti stárnutí,
  • a také extrakt z šípků, jež má vynikající rozjasňující a oživující účinky.

Mocný kámen Gua Sha

Kámen Gua Sha je nástrojem tradičních čínských masáží. Jejich cílem je stimulace krevního oběhu, zlepšení toku lymfy a odbourávání toxinů z těla. Důležitý je také fakt, že masáž kamenem Gua Sha podporuje vstřebávání pečujících produktů, čímž zlepšuje jejich účinnost. Výsledkem je pak viditelné snížení otoků a zpevnění kontur obličeje.

Gua Sha od Annabelle Minerals je vyroben z růženínu. Jde o silný minerál, který zklidňuje, podporuje rovnováhu, uzdravuje a také se o něm od pradávna říká, že je kamenem krásy.

Rozjasňovací rituál

Sérum Glow Juice je vhodné zejména pro ranní péči, kdy je pokožka nejlépe připravena na vydatnou dávku antioxidantů. Hodí se pro pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Postup:

  • Očista - nejprve pleť očistěte jemným, ale kvalitní přípravkem, aby byla připravena na další kroky.
  • Sérum Glow Juice- poklepáním naneste pár kapek séra na pokožku.
  • Gua Sha - pro zvýšení účinnosti séra masírujte obličej kamenem Gua Sha.

Náš tip: Před použitím můžete kámen Gua Sha nahřát v teplé vodě. Tím zajistíte nejen příjemný pocit při masáži obličeje, ale také ještě lepší absorpci séra.

Masážní kámen Gua Sha: 379 Kč.

Annabelle Minerals GLOW JUICE vitamin C serum, 30 ml: 719 Kč.