Nechte s jarem rozkvést i svou kuchyň

Italská značka Blim Plus přináší nový svěží vítr do každé kuchyně. Dokonale promyšlená funkčnost, moderní jednoduchý design a respekt k životnímu prostředí, to jsou základní hodnoty, se kterým jsou produkty vyráběny. Užiteční pomocníci skvěle fungují, a navíc hrají zajímavými, snadno kombinovatelnými barvami. Jarní sezónu značka Blim Plus odstartovala třemi novinkami, které skvěle doplňují stávající nabídku pomocníků do kuchyně.

Podnos na dort s poklopem a lopatkou AGORA

S elegantním podnosem na dorty a další dobroty se posunete do nové dimenze stolování. K podnosu patří perfektně padnoucí lopatka, se kterou vše naservírujete na talířky snadno a s grácií. Celý set doplňuje průhledný poklop, který se postará o dokonalou čerstvost a vaše dezerty budou chutnat jako právě upečené.

Karafa na vodu HYDRIA

Vznešenou dominantou prostřeného stolu je doplněk, který svými čistými, geometrickými liniemi připomíná sloupy starořecké kolonády. Elegantní karafa na vodu Hydria dodá nádech svěžesti slavnostnímu i každodennímu stolování. Skvěle se hodí pro venkovní prostory díky své lehkosti a odolnosti vůči nárazu.

Příbor Paestum na servírování salátu

Univerzální a lehký plastový příbor na míchání a servírování salátů a dalších studených pokrmů. Šetří místo a snadno se čistí, dokonce i v myčce nádobí. Jednoduché čisté křivky dodávají praktickým nástrojům i patřičný půvab a eleganci.

https://www.ignazrosler.cz/kategorie/blimplus/?dd=2
prodejna IGNAZ RÖSLER, 28. října 10, Praha 1