Kosmetika Di Angelo Cosmetics představila na veletrhu v Letňanech nestárnoucí hity i novinky

Kosmetika s českou recepturou, Di Angelo Cosmetics, představila na právě proběhlém kosmetickém veletrhu World of beauty & SPA v pražských Letňanech největší hity svého sortimentu a nezapomněla ani na letošní novinku. Návštěvníci se tak po oba dva dny mohli setkat, a hlavně vyzkoušet produkty s maximální a okamžitou efektivitou, bez obsahu jakýchkoli hormonů a s co největším počtem přírodních složek. Kosmetická značka, která se na základě české receptury vyrábí v Itálii a následně se distribuuje do celého světa.

Expozici Di Angelo Cosmetics navštívilo během dvou dní více než 11 tisíc zájemců.

Kosmetika Di Angelo Cosmetics, která je na trhu zhruba 8 let jde cestou maximální efektivity a kvality. Nepatří tak ke kosmetickým značkám, které mají v portfoliu desítky produktů a každý rok uvedou několik novinek, ale soustředí se na osvědčené hity, které rozvíjí a podporují.

V jejím sortimentu, který byl k vidění a vyzkoušení i na proběhlém veletrhu tak nalezneme produkty pro přirozenou krásu pleti a dekoltu s okamžitým anti-age efektem, využívající exkluzivní účinné látky jako 24karátové zlato nebo vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová, ve vůbec nejvyšší koncentraci dostupné na našem trhu. Ženy středního věku tak nejvíce zaujme přípravek No1 Gold, unikátní sérum s kyselinou hyaluronovou a 24karátovým zlatem. Zralé ženy pak ocení především vysoce efektivní krém s okamžitým odstraněním i hlubokých vrásek No1 Lift nebo krém na vyhlazení pokožky dekoltu No1 Bust, který u některých žen může dokonce podpořit i mírné zvětšení poprsí.

Dlouhé, husté a tmavé řasy bez líčidel

Zřejmě největším hitem z celého kosmetického portfolia značky je dnes již legendární sérum na růst řas No1 Lash, které řasy prodlouží o dvojnásobek. Ty zároveň díky jeho užívání zesílí, zvýší objem a získají i tmavší barvu. Vše samozřejmě opět bez jakýchkoli hormonů a pálení očí, takže přípravek mohou užívat dokonce i těhotné a kojící ženy.

Příjemným doplňkem sortimentu, na pomezí pečující a dekorativní kosmetiky, který rovněž sklidil obrovských zájem je hydratační třenka z transparentního gelu Jelly Flower, ve kterém je dokonce živá květina a který rtům zajistí jemnost, hebkost, vláčnost i lehký barevný nádech, měnící se mění dle teploty a pigmentu rtů.

Novinka dekorativní kosmetiky pro andělsky třpytivé rty

Nespočet zájemkyň, především z řad mladých dívek a žen pak přilákala letošní novinka spadající do oblasti dekorativní kosmetiky, AngelLips glitry na rty. Dokonale třpytivé rty, které vydrží celý den bez poškození, a to ani při jídle, pití či líbání, jsou založeny na účinku podkladové báze a třpytivých glitrů v široké barevné škále, od světlé růžové až po temně rudou nebo fialovou, tak, aby se hodily pro jakoukoli ženu, osobnost i příležitost.

Di Angelo Cosmetics je zároveň kosmetickou značkou, která se soustředí velké kosmetické veletrhy, včetně těch největších zahraničních, na kterých prezentuje své produkty širokému spektru zákazníků a sbírá jejich cenné zpětné vazby a zkušenosti.

Více informací naleznete zde: www.diangelocosmetics.com