Miss Šišková se fotila s jezdce F1 Romainem Grosjeanem

Všechny tři krásky, které obsadily v České Miss 2018 stupně nejvyšší, vyrazily na slavný okruh v Monze, aby se podívaly na závody Formule 1 a Formule 2. Česká Miss Supranational Jana Šišková v Monze dokonce čekala velmi natěšeně na sexy jezdce týmu F1 Haas Romainem Grosjeanem. Po této zprávě její partner rozhodně nebude skákat nadšením pět metrů do výšky, ale je velice pravděpodobné, že by reději byl na chvíli na místě své Jany.

Vypadá to, že noví majitelé soutěže konečně začínají dívkám poskytovat to, co jim bylo slíbeno, a krásky pozvali do Itálie. Tedy kontakty a zajímavá setkání se opravdu konají. Na Apeninském poloostrově české krásky vzbudily malé pozdvižení. Ono se ani není čemu divit. Když takové kočky dorazí za jezdci až do jejich „ložnice”, což jednotlivá depa během závodů v podstatě jsou, nenechá to žádného chlapa v klidu. Každá z krásek si „našla toho svého”. Janě Šiškové se zalíbil Romain Grosjean a evidentně to bylo oboustranné.

Pilot stáje Haas modelce slíbil společnou fotku, měla na něj počkat na smluveném místě. Bohužel závodník se zdržel v dopravní zácpě a nic z toho nebylo. Švýcarský sympaťák však Šiškovou pozval na další závody! Už by tak vyrazila bez kámošek a bylo by jen na ní, jak by to nakonec s Grosjeanem skončilo. Tomu se říká klika! Nebo ne? No, snad jsme něco nepropálili a Jana nebude mít doma problémy...

Foto: Česká Miss