Kubánský street festival Vibes of Havana bude v Brně!

Horkokrevné kubánské rytmy a živá hudba se ponesou 15. září Brnem. Kde přesně? V Malé Americe, která se nachází v areálu nákladní části brněnského nádraží. Zdobná historická stavba průmyslového rázu, postavená z režného zdiva, rozhodně bude festivalu Vibes of Havana slušet. Bonusem bude vynikající jídlo a drinky, takže si nechte ujít unikátní street festival. Premiéru měl festival letos v Praze 16. června.

Kromě kubánských interpretů vystoupí také hudební skupiny a muzikanti jako N.O.H.A., Kapitán Demo, HRTL, Noisy Pots, Tings, Pragasón či Piqi Miqi. Pojďte si užít konec léta a začátek školního roku v pravém kubánském stylu!

Babí léto se v Brně ponese v duchu nespoutané kubánské atmosféry. 15. září 2018 přijedou do Malé Ameriky zahrát tak zvučná jména jako Kapitán Demo, N.O.H.A., Pragasón, Noisy Pots, Tings, HRTL či Piqi Miqi. Různé žánry, různé interpretace, avšak stejná vášeň pro hudbu, kvalitní zábavu a kontakt s fanoušky, tak to přesně o tom byl a bude Street festival Vibes of Havana.

Zatímco vás bude všude doprovázet hudba, můžete se zastavit pro něco na zub z široké nabídky autentických jídel, okusit některý z vynikajících drinků, kdy hlavní přísadou bude kvalitní kubánský rum Havana Club či se zúčastnit místních workshopů. V tanečním se naučíte pravidla salsy a bachaty pod taktovkou Jorge Concepciona a reagetonu pod vedením talentované a horkokrevné Doris Martinez & Dance Company, barmanský vám ukáže, jak namíchat to nejlepší mojito ve městě, ve sprejerském si zase vyzkoušíte tvořit dokonce i vlastní graffiti.  

„Letošní ročník kubánského street festivalu byl náš první. Chtěli jsme do České republiky přinést pravou Kubu, její nespoutanost a radost ze života. Šli jsme s kůží na trh, nevěděli jsme, co čekat…. A v Praze se nám to povedlo. Máme radost, kolik lidí se přišlo podívat na náš netradiční festival a koho všeho u nás Kuba zajímá. Doufáme, že se v Brně potkáme s dalšími skvělými lidmi, kteří se těší na den plný barev, dobrého pití a super hudby,“ říká o festivale Vibes of Havana brand manager značky Havana Club Jakub Záruba.

Cena lístku se bude pohybovat od 200 Kč do 350 Kč a jeho součástí bude oblíbený drink Especial Ginger zdarma. V předprodeji můžete vstupenky zakoupit na www.ticketportal.cz a www.goout.net.