Křišťálové kapky ze Zahrady na niti interiér rozzáří i v ponurých dnech

Zahrada na niti se specializuje nejen na květiny, ale nabízí i širokou paletu praktických i dekoračních doplňků. Podzimní novinkou v sortimentu jsou křišťálové kapky z české sklárny Preciosa, které se třpytí kde jinde než na niti. K dostání jsou ve třech různých velikostech.

Závěsné kapky připomínající svými barevnými odlesky krystaly jsou dalším netradičně zavěšeným kouskem, který v Zahradě na niti, plné „létajících” kokedam a aerárií naleznete. Pokud tedy hledáte způsob, jak interiér trochu zpestřit, jste zde správně. Křišťálové kapky z broušeného skla od české Preciosy vytváří díky svému prvotřídnímu zpracování nekonečnou hru barev, která se nádherně vyjímá u okna i v tom nejtemnějším zákoutí.

Křišťálové kapky jsou k dostání ve třech velikostech, od 2 cm za 110 Kč do 4 cm za 210 Kč.
K dost
ání je také set všech tří velikostí za 450 Kč.
K dost
ání na zahradananiti.cz nebo v kamenné pobočce ve Školské 7 na Praze 1.

Kromě jednotlivých typů kapek můžete v Zahradě na niti pořídit i výhodný set všech tří velikostí. Dekorace z kvalitního českého broušeného skla ozdobí každý interiér. Křišťálové kapky mají ve špičce malý otvor na niť nebo silonové lanko a dají se různě zavěsit. Spusťte je do prostoru a uvidíte, že budou svou jemnou září nepřetržitě okrašlovat prostor a přitahovat pozornost.

Protože křišťálové kapky nabízí mnoho možností jak a kam je lze zavěsit, stanou se vhodným dárkem pro každého, kdo si potrpí na bytové doplňky. Podobných originálních vánočních dárků seženete v kamenné pobočce na Praze 1 i na e-shopu www.zahradananiti.cz mnohem více.