Pohodlná móda nejen na doma

Době homeofficové snad na nějaký čas odzvonilo. Místo tepláků jsme si nasadily kostýmky, z botníku vytáhly lodičky a vydaly se v plné síle do víru kanceláří. Změna to byla příjemná, to ano, ale co si budeme povídat, není nad to se občas zachumlat do měkoučké mikiny a pohodlných tepláků. Stýská se vám po nich tak jako nám? V tom případě na nic nečekejte a vyberte si komfortní outfit na doma, na cvičení nebo klidně do práce podle nejnovějších podzimních trendů tohoto roku!

Na domácí válení

Není nic lepšího, než přijít z práce domů a vklouznout do pohodlné mikiny a příjemných tepláků či legín, které nikde nestahují ani netlačí. To, že jsme doma ale nemusí hned nutně znamenat, že nemůžeme vypadat k světu. Místo sto let starého vytahaného trička a děravých legín sáhněte po něčem stylovém. Nudnou černou a šedou může vystřídat široká paleta pastelových barev a zázrak je na světě!

1) Dámsko tričko Smile, Sam 73, 299 Kč

2) Dámská mikina Blend She, Hervis Sports, 399 Kč

3) Dámské tepláky Benger, Hervis Sports, 899 Kč

4) Dámské kalhoty, Sam 73, 299 Kč

Na procházku parkem i městskými uličkami

Pohodlná móda už dnes není jen na doma, v teplákovce totiž klidně můžete vyrazit na odpolední procházku po panoramatech města nebo si sednout na šálek dobré kávy s kamarádkou. V padnoucím kompletu se vám bude také dobře nakupovat či vyzvedávat děti ze školky a školy. K trendům tohoto podzimu jednoznačně patří mikinové šaty, ve kterých se budete cítit příjemně a žensky zároveň.

1) Mikinové šaty Nike, Hervis Sports, 1 499 Kč

2) Hořčicové mikinové šaty, Sam 73, 719 Kč

3) Šedé šaty volného střihu, Sam 73, 479 Kč

4) Dámská fleece mikina, Sam 73, 599 Kč

Ve sportovním módu

Historie teplákových souprav sahá opravdu daleko. Na popularitě získaly ve 20. letech 20. století hlavně díky rostoucímu zájmu společnosti o různé sporty i zdravý životní styl a také díky olympijským hrám, na kterých je slavní atleti pravidelně nosili. I o sto let později však tvoří nedílnou součást naší výbavy a staly se významným trendem zejména v posledních dvou letech, kdy jsme je ze sebe kvůli epidemiologické situaci v podstatě nesundávali. Dnes se dají teplákové soupravy kombinovat i s lodičkami, kabátem či výraznými doplňky. Fantazii se meze nekladou...

1) Tepláková souprava Nike, Hervis Sports, 1 900 Kč

2) Dámská mikina Jade, Sam 73, 419 Kč

3) Dámské sportovní tričko Prox, Hervis Sports, 349 Kč

4) Dámské legíny Benger, Hervis Sports, 599 Kč

Šik do práce

Z běžeckých drah se tepláky dostaly poprvé do ulic v polovině 70. let. Jejich boom souvisel s rozmachem hip hopové a taneční subkultury. Za tu dobu ale uběhlo pár dekád a pohodlná móda se propašovala téměř do všech šatníků. Pokud si troufnete obléct teplákovku do práce, možná budou někteří kolegové nevěřícně kroutit hlavou. Vsaďte proto spíše na decentnější a stále komfortní variantu – overal!

1) Šedý dámský overal, Sam 73, 599 Kč

2) Černý dámský overal, Sam 73, 599 Kč

3) Černé basic šaty, Sam 73, 419 Kč

4) Šedé dlouhé šaty, Sam 73, 539 Kč

Nová kolekce i kousky za bezkonkurenční ceny

Vysněné modely do školy, práce či na doma pořídíte až v 40% slevě v prodejnách Sam 73 nebo na e-shopu www.sam73.cz s dopravou zdarma od 599 korun. Hervis Sports nyní pro změnu nabízí dodatečnou slevu 20 % na celý nákup. Máte tak skvělou možnost doplnit svůj stávající šatník krásnými novými kousky za bezkonkurenční ceny!