Gentleman Voříšek koukal Bubílkové pod sukně…

Karel Voříšek je vyhlášený elegán a gentleman, ale v Náchodě to tak chvíli nevypadalo... Zuzana Bubílková se nachystala na finále soutěže Muž roku 2021, měla na sobě zajímavou róbu se širokou sukní a velmi jí to slušelo. A co se nestalo, jeden z nejdistingovanějších našich moderátorů ji nahlédl pod sukně. Zda byl zvědavý či jen zvídají nevíme...

„Tyhle šaty jsme si koupila před dvaceti lety v Americe. A prvně jsme si je vzala v roce 2001, když jsme si se Šimkem šli převzít nějakou cenu. On nesnášel šaty a místo toho, aby mne pochválil, tak jen řekl, že doufá, že než půjdeme na jeviště, tak si zvykne,“ zavzpomínala s úsměvem na rtech v zákulisí náchodského divadla Zuzana Bubílková.

K vynešení dvacet let starých šatů ji prý inspirovala móda na karlovarského festivalu. „Když zjistila, že bombou na festivalu ve Varech byly objemné šaty Jitky Čvančarové, neodolala jsem a široké sukně si navlékla také.“ Nutno dodat, že Zuzanu Bubílkovou každý obdivoval. Protože vejít se po dvaceti letech bez problémů do společenských šatů, je opravdu úžasné.