Chcete vařit jako michelinský kuchař? Pořiďte si litinový hrnec s poklicí Staub Cocotte

Za každým michelinským hodnocením se skrývá nejen dokonalý koncept restaurace, exkluzivní jídla vyrobená z prémiových surovin, ale také šéfkuchař se světovým renomé, který si umí vybrat to správné nádobí. Nemusíte však být hned michelinským kouzelníkem, abyste si svou kuchyň mohli vybavit těmi nejlepšími kousky. Z bohaté nabídky Potten & Pannen – Staněk si vybere každý!

V roce 1974 Francis Staub založil svou společnost na litinové nádobí v Alsasku, východním regionu Francie, který je znám svou bohatou gastronomickou historií. Několik let po vzniku značky se spojil s předním francouzským michelinským šéfkuchařem Paulem Bocusem, který nádobí propůjčil svou tvář a proslavil jej mezi ostatními zkušenými kuchaři po celém světě. Od té doby se značka Staub prodává ve více než padesáti zemích a je známkou vysoké kvality, prvotřídního zpracování a ikonického vzhledu. Pro své jedinečné vlastnosti si litinový hrnec s poklicí Staub Cocotte oblíbí zkušení profesionálové ale i začátečníci. Materiál je vysoce odolný vůči teplotním šokům či poškrábání, snadno se udržuje v čistotě a je vhodný na všechny typy ohřevných ploch včetně indukce a trouby. Jde o ideálního pomocníka při přípravě polévek, omáček, ale také k dušení či pomalému vaření, který uchovává teplo déle než jiné klasické nádoby. Navíc se bude na prostřeném stole dokonale vyjímat jako krásná dekorace.

Lanýžový hrnec Staub o objemu 3,8 litrů se systémem samopodlévání je k dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 5 770 Kč.