ULTIMATE REPAIR MASQUE: Ideální maska pro vaše vlasy

Intenzivní ošetření rostlinnými extrakty, které byly vybrány speciálně pro ochranu, posílení a obnovu suchých vlasů, jež byly chemicky nebo tepelně poškozeny. REF je světově uznávaná švédská značka péče o vlasy. Hnacím motorem společnosti je nadšení pro kreativitu, touha po inovacích a také po vysoce kvalitních produktech, které opravdu fungují.

Maska plná inovací:

  • Bohatší složení s menším obsahem vody.
  • Vysoký obsah posilujícího extraktu z quinoy pro dlouhodobější efekt regenerace.
  • Máslo murumuru, které uzamkne ve vlasech vlhkost a ty jsou pak měkčí na dotek.
  • Sofistikovaná ochrana proti poškození, díky níž se vlasy snadno rozčesávají.
  • Ceramide 2 podporuje kohezi buněk a chrání vlasová vlákna.

Aktivní složky z přírody spojené s nejnovějšími vědeckými poznatky

Posilující protein z quinoy

Vysoký obsah proteinu z quinoy dodá vlasům široké spektrum esenciálních aminokyselin, čímž podpoří jejich dlouhodobou regeneraci. Právě tento protein se totiž pyšní velmi podobnými vlastnostmi jako keratin. Ten se ve vlasech vyskytuje zcela přirozeně a je zodpovědný za jejich sílu, zdraví a lesk, častým fénováním či upravováním a také s věkem se však z vlasů vytrácí.

Organické máslo murumuru

Máslo z ořechu murumuru je proslulé svými unikátními hydratačními vlastnostmi a tím, že dokáže uzamknout vlhkost v každém vlasu na velmi dlouhou dobu. Díky tomu nejen zlepšuje lesk a měkkost, ale také vytváří kolem vlasů nepropustnou bariéru, která brání ve vysoušení a tudíž i dalším poškozování.

Ceramid 2

Jde o unikátní komplex lipidových molekul, které se přirozenou cestou postarají o účinnou a dlouhodobou hydrataci každého vlasu. Díky tomu dochází k regeneraci, ochraně a zvýšení odolnosti celého účesu.

Speciální složky proti lámavosti vlasů

Inovativní složení založené na přírodních molekulách a organickém másle tvoří z této masky přípravek, který umožňuje česání a další úpravu účesu za sucha i za mokra, aniž by bylo nutné se obávat polámání vlasů. Zároveň jsou vlasy a vlasové folikulu chráněny před poškozením.

Systém pro zachování barvy

Color Preserve je kombinace přírodních ingrediencí spojená s nejnovější špičkovou technologií, jež tvoří dokonalý systém pro zachování barvy. Tento systém je založený na oleji získaném ze slunečnicových semen, který jednak poskytuje přirozenou ochranu proti UV záření, ale také propůjčuje vlasům zářivý lesk a dodává jim živiny, čímž významně podporuje jejich přirozenou krásu.

ULTIMATE REPAIR MASQUE

Regenerační maska s máslem murumuru.

250 ml: 861 Kč/32 EUR.