MMMASO, to je velký maso v malým balení

Chystáte se na výlet, do školy, na hřiště, na kolo nebo do fitka? Všude tam – a i leckde jinde – je potřeba pravidelně doplňovat energii. Zapomeňte na proteinové tyčinky nebo tatranku a zakousněte se do pořádnýho kusu MMMASA!

Sušení je prastará forma uchovávání masa – když ještě nebyly lednice, kusy masa se prostě naložily do soli a nechaly se pořádně vysušit, případně i vyudit. Dneska už máme snad v každém bytě lednice a mrazáky, sušené maso ale rozhodne neztratilo na svém výjimečném postavení v jídelníčku každýho aktivního člověka. Díky svým výživovým hodnotám by nemělo chybět v žádné kabelce, batůžku, krosně ani ledvince. I do toho nejmenšího zavazadla, dětské batůžky nevyjímaje, se tohle velký maso v malým balení vejde s přehledem.

Sušené maso je totiž svačinka s pořádnou dávkou energie, která se v něm ukrývá v nejkvalitnějších proteinech hovězího masa. Na 100 g sušeného masa se používá 175 g čerstvého hovězího. A pozor! Samozřejmostí je, že je zcela bez lepku!

Možná i vy se zajímáte, kde se maso a obecně potraviny, které kupujete, bere. U nás si můžete být jistí, že hovězí ve svačinkách MMMASO pochází jedině z českých chovů. Jsme prostě řezníci, kteří jsou hrdí na svoji práci, a vážíme si přírodních zdrojů, které využíváme. Uvědomujeme si ekologickou náročnost chovu dobytka a následného zpracování hovězího masa. Snažíme se proto využít části celého zvířete a neděláme kompromisy. Mezi krávou a býkem nemáme důvod dělat rozdíly. Vždy jde jen a pouze o vybrané maso nejvyšší kvality.

A jaké je složení?

Samý dobrý věci a žádný triky. Technologicky je snack MMMASO „masný výrobek trvanlivý fermentovaný“. Najdete v něm hovězí maso, sůl, trochu cukru, trochu dextrózy a startovací kulturu, jako konzervant používáme běžně užívaný dusitan sodný. V jednom kousku svačinky, který váží 45 g, najdete 17,1 g čistých bílkovin, 7,2 g tuku, 3,7 g sacharidů (a z toho žádné cukry) a jen 1,3 g soli. Každá tahle svačinka ti dodá 610 kJ (nebo taky 146 kcal) energie. Prostě a jednoduše je to kupa kvalitních bílkovin a spousty pořádné energie sbalené do malé tyčinky, která se vejde prakticky všude (a chutná taky skoro každému).

Vem si MMMASO s sebou. Kamkoliv.

Tím, že MMMASO usušené a zabalené v praktickém balení, můžete si ho preventivně zabalit do vašeho obvyklého zavazadla a mít ho prostě po ruce. Kdykoliv a kdekoliv. Pokud ho budete skladovat při teplotě do 30 stupnňů, tak vydrží minimálně 90 dní jako právě zakoupené. Celé odpoledne v rozpáleném autě mu na trvanlivosti nepřidá, ale několikadenní vysokohorskou túru, celý den s dětmi v ZOO nebo pořádný výšlap na kolech zvládne s přehledem. Pro aktivní sportovce i unavené rodiče, pro malé děti i nabušené kulturisty a pro nadšené gamery je MMMASO perfektní a chutnou svačinkou, která prostě dobije organismu baterky bez zbytečného cukru navíc.

MMMASO zakoupíte v praktické krabici, kde se schovává 15 kousků velkého masa v malém balení

Cena je 435 Kč (takže jeden kousek o výživové hodnotě malého steaku vyjde na slušných 29 Kč) a dopravu Zásilkovnou k tomu máte zdarma!

A pozor, máme tu teď časově omezenou akci: pokud zakoupíte rovnou 3 krabice tohohle skvělého masitého mlsu, dostanete originální triko MMMASO zdarma!

Nakupujte na www.mmmaso.cz