Regenerujte svou pokožku bez námahy

Obnovovat strukturu pokožky a udržovat ji zářivou je rok od roku složitější. Pomozte pokožce celého těla ve třech jednoduchých krocích!

Věděli jste, že naše kůže tvoří 7 % naší hmotnosti a plocha naší kůže se pohybuje okolo 1,7 m²? Takovou podstatnou část našeho těla zaobírá tento důležitý orgán, a proto je potřeba se o něj umět starat odpovídajícím způsobem. Každý den kůži totiž vystavujeme mnoha vnějším faktorům, které ji postupně oslabují a po nichž pokožka stárne o to rychleji.

Řešení v tomto případě představuje intenzivní výživa v kosmetických produktech s obsahem potřebných vitaminů a tělu vlastních složek, které jí pomáhají s vyživováním. Vybrali jsme pro vás naše tři vybrané produkty, které k tomuto účelu můžete rychle využívat kdykoliv během dne.

Regenerace pokožky obličeje po celý den

Připravte pleť ochrannou vrstvou, která poskytne vašemu obličeji intenzivní hydrataci, redukci vrásek. Celkové zlepší odolnost a pevnost pokožky obličeje. To vám poskytne denní krém z řady Hyaluronic 3D od kosmetiky bioten. Tato řada je řešením pro první vrásky i pro celkové zlepšení vzhledu zralejší pleti. Účinnou složkou je patentovaná kombinace tří typů kyseliny hyaluronové. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová dokáže proniknout do nejhlubších vrstev pokožky a zlepšovat tak její pružnost. Dosáhnete tak zdravějšího, mladistvějšího a prozářeného vzhledu.

Cena: 199,90 Kč/ 50 ml

Intenzivní regenerace na ruce

Nový vysoce výživný krém na ruce od Indulony dodá vysušeným rukám s popraskanou kůží a pocitem pnutí okamžitou úlevu a dlouhotrvající hydrataci. Složení je obohaceno o 5 % urey, která vstřebává a zadržuje vodu. Tato složka zvyšuje schopnost pokožky udržet přirozenou úroveň hydratace a rehydratuje. Dále navíc obsažený arganový olej dodává pokožce základní živiny a antioxidanty a má protizánětlivé účinky. S krémem budou ruce vyživené, zklidněné, zregenerované a jemné. Těšit se můžete až 48hodinovou hydrataci.

Cena: 49,90 Kč/ 50 ml

Sérum plné vitaminů

Navraťte svému obličeji přirozený prozářený a zdravý vzhled s pomocí pleťového séra ASTRID VITAMIN C. Obsažený vitamin C je známý svými antioxidačními účinky na pleť, posiluje produkci kolagenu a zvyšuje rovnoměrný tón a jas pleti. S obnovou povrchu pleti pomáhá vitamin B3 bránící ztrátě vlhkosti a dehydrataci. Pleťové sérum proti vráskám pro zářivou pleť omlazuje a vyhlazuje pokožku. Užívejte si projasněné a zpevněné pleti a chraňte ji před předčasným stárnutím.

Cena: 199,90 Kč/ 30 ml