Podzim znamená i souboj s virózami, posilujte tedy imunitu!

Podzim zaklepal na dveře a vešel a kromě krásně zbarvených stromů s sebou přinesl i stále více deštivého a chladného počasí. Právě v takovém období zvýšeného výskytu viróz bychom neměli zapomínat na dostatečnou podporu naší imunity. Totéž však platí i při větším pracovním vypětí, ale i při stresové zátěži.  Vyjděte tedy podzimu vstříc s rostlinnými kapslemi, které jsou plné extraktů z hlívy ústřičné, plodů vysokohorského rakytníku a bovinního kolostra.

Blahodárné účinky hlívy ústřičné patří k pokladům čínské medicíny. Zatímco východní léčitelé ji používali už po staletí, v západním světě se začala používat až ve 20. století. My na hlívy ústřičnou nedáme dopustit, působí totiž protizánětlivými, protivirovými a protibakteriálními účinky. Navíc je plná betaglukanů, které podporují imunitní systém nejen při fyzickém či psychickém vyčerpání, ale také při chronické únavě.

V boji s imunitou ji skvěle doplní plody rakytníku tibetského, který je plný vitamínu C. Oproti známějšímu rakytníku řešetlákovému sklízenému i v České republice, obsahuje více než třikrát tolik vitamínu C a dalších nutrientů. Právě tento vitamín podporuje normální funkci imunitního systému a také přispívá ke správné funkci nervového systému. A zvyšuje tak psychickou pohodu, jež je pro silný imunitní systém, který nepodlehne hned tak nějaké chřipce, rovněž velmi důležitá.

Abychom vaši imunitu podpořili přírodními produkty co nejvíce, přidali jsme do kapslí ještě bovinní kolostrum. To díky vysokému obsahu imunoglobulínů má vysoce příznivé účinky na celkovou obranyschopnost našeho organismu.

Rostlinné kapsle, které může užívat celá rodina včetně dětí od 3 let, jsou nadupané vitamíny. S nimi zvládnete nejen pochmurné a chladné počasí, ale i jakoukoli pracovní výzvu!

Více informací: www.himalyo.cz