Tipy: Rozmazlujte svou pokožku od rána do večera

V tyto dny se může zdát, že čas utíká rychleji. Na nějaké přílišné rozmazlování se běžně nezbývá takřka čas.

Během dne na naši pleť působí mnoho různých faktorů, které ve výsledku zapříčiňují rychlé stárnutí pleti, dehydrataci a poškození přirozené schopnosti regenerace. Přitom právě nyní je vhodné pleť více chránit. Ne vždy je možnost dopřát si dlouhé zkrášlující procedury, ale jsou věci, kterými nehledě na tempo dnešní doby, můžeme zajistit své kůži poctivou péči po celý den.

Pamatujte také, že dřív, než začnete své pleti dodávat jakoukoliv výživu, dbejte na čištění hlavně ráno a večer, aby pleť byla zbavena nečistot a mohla péči vstřebat. Vybrali jsme klíčové produkty, které vaši pokožku budou vyživovat po celý den.

Pečující sérum multi Collagen bioten

Po celém dni vaše pleť ocení dávku koncentrovaného séra bioten multi Collagen proti vráskám s 97 % ingrediencemi přírodního původu. Je v něm obsažen Collagen Restorer, což je oceněný protivráskový peptid, aktivní přírodní kolagen, který pomáhá obnovit kolagen ve škáře. V séru nechybí ani přírodní mandlový olej a kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností, která proniká do nejhlubších vrstev pokožky, kde redukuje vrásky. Produkt poskytuje hydratační rezervu a ochranný film na povrchu pokožky.

Cena: 229,90 Kč/ 30 ml

Denní péče Astrid Q10

Chraňte svou pleť ještě před nanesením make-upu, jelikož den za dnem ztrácí svůj zdravý a mladistvý vzhled. Buňkám totiž chybí jejich antioxidační síla a vitalita. Řešit tento problém pomáhá doplnění koenzymu Q10, jenž podporuje energii v buňkách a ochranu před dalšími poškozeními. Doporučujeme nanášet ráno ASTRID Q10 MIRACLE denní krém proti vráskám s obsahem 2,5 milionu mikroperel koenzymu Q10. Tvorba kolagenu je tak stimulována, vrásky jsou redukované a pleť působí mladistvějším vzhledem. Vaše pleť tak opět bude zářit energií.

Cena: 149,90 Kč/ 50 ml

Tělové mléko Růžové květy od Indulony

Nechte péči o pokožku celého svého těla na novém tělovém mléce od Indulony s hedvábnou texturou, které se chlubí 48hodinovou hydratací. O zpevnění, regeneraci, jemnost a celodenní hydrataci se postará unikátní složení obsahující pivoňkovou vodu, která je oblíbená pro své významné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti a extrakt z růže, známý pro své zklidňující účinky.

Cena: 129,90 Kč/ 400 ml