Baileys uvádí na trh novou příchuť – Baileys Salted Caramel

Od října si mohou nejenom milovníci originálního Baileys vychutnat novinku – Baileys slaný karamel. Velmi trendy příchuť reaguje na celosvětovou popularitu slaného karamelu a přináší tak svým spotřebitelům ojedinělý gurmánský zážitek. Na chvíli se posaďte a nechte se unášet jeho opojnou sametově jemnou kombinací smetany a kvalitní irské whiskey ve spojení s karamelem a mořskou solí.

Značka Baileys rozšiřuje svoji produktovou řadu o moderní příchuť slaného karamelu. „Sladká odměna pro dospělé“ je dostupná na trhu od října. Nadcházející podzim si tak můžete zpříjemnit sametově jemným pohlazením originálního likéru Baileys ve spojení s jemným karamelem, mořskou solí a ostatních ingrediencí.  Servírovaný na ledu vám nahradí sladký dezert a naladí na správnou vlnu. „Novinka Baileys slaný karamel vyniká svojí výjimečnou a zároveň velmi populární příchutí, kterou spotřebitelé v dnešní době vyhledávají. Reagujeme tak na stále rostoucí poptávku trendy chutě v propojení s originální chutí Baileys a jemným karamelem. Vychutnat si ho můžete tak, jak máte nejraději.  Ať už samotný, s ledem nebo spolu s vaší oblíbenou kávou nebo horkou čokoládou,“ říká Ondřej Balvín, Brand Manager značky Baileys.

Baileys Salted Caramel

Spojením sametově lahodné chuti Baileys Original Irish Cream s jemným karamelem, špetkou soli a originálních ingrediencí vzniká trendy kombinace slaného karamelu. 

Objem: 0,7l

Prodejní cena: 469,90 Kč

Obsah alkoholu: 17%