Co myslíte, je zpěvačka Nelly Řehořová puntičkářka nebo disciplinovaná lajdačka?

Mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová na sebe upozornila nejen ve filmech Strašidla, nebo Špunti na vodě, ale i jako muzikálová zpěvačka v muzikálu Muž se železnou maskou. Sólově vystupuje pouze pod jménem Nelly. K tomu všemu má za sebou úspěšný konkurz do chystaného muzikálu Kocour v botách v Divadle Broadway, s novou kapelou se v létě chystá na festivaly, podepisuje smlouvu se Supraphonem a na podzim vydává nové CD.

„Ráda bych vydala na podzim první album, o které si lidi hodně píšou. Vím, že si dávám na čas, ale jsem perfektcionalistka nechceme pustit ven něco, za čím bychom si 100 % nestáli.  Takže do toho občas mluvím a podílím se vlastně na všech písničkách. Spolupracuji s novými producenty a hudebníky Lukášem Chromkem, Marcelem Procházkou a Ondřejem Fiedlerem, kteří mají za sebou velmi úspěšné počiny. A také k jedné písni chystám klip. Je toho hodně,“ spokojeně předla Nelly.  Není proto divu, že nemá ani moc času prohánět kluky.

„Kluky mám kolem sebe v kapele. Ale ten jeden jediný, ten zatím není. Až nějaký bude, musel by být určitě hodný a třeba i muzikant, abychom měli společné zájmy. Dřív se mi líbili blonďáci a teď jsem spíš na tmavovlasé, ale moc na to nekoukám. Ctitelé nějací jsou, ale spíš mi píšou na sociální sítě, zajímá je jak se mám, co dělám, zvou mě i na rande. Ale na to já opravdu nemám čas. Ve třídě na ekonomce máme také kluky, ale ty mne spíš berou jako kámošku,“ smála se Nelly, která se podílí na projektu pro školy o slušném chování a etiketě Trapas nepřežiju. Svým zpěvem doplňuje hlavní protagonisty herečku Michaelu Dolinovou a Ladislava Ondřeje.

Zdroj: David Novotný