Missky z konkurenčních soutěží společně pomáhaly seniorům

Všech se nás dotklo restriktivní opatření vyhlášené vládou kvůli pandemii koronaviru, ale naštěstí se už stav uvolňuje, přesto je stále mnoho těch, kteří potřebují ochranné pomůcky, dezinfekci, ale například i obědy. Především je nutné pomáhat seniorům, jsou prostě nejohroženější skupinou. Češi však opět dokázali, že když o něco jde, semknou se a pomáhají, kde je to nutné. Platí to i pro vítězky konkurenčních soutěží krásy Leu Šteflíčkovou a Denisu Spergerovou.

Za normálních okolností si organizátoři České Miss a Miss Czech Republic nic nedarují a když mohou, na druhou stranu rádi prozradí něco pikantního. Nenápadně, potají. Nikdo nechce, aby se o něm povídalo, že je drbna. Ovšem jsou chvíle, kdy jde nevraživost a rivalita stranou. Konkurenční vítězky krásy se ocitly na jedné lodi, a tak se spojily pro dobrou věc.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková a úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová se spojily s organizací Senior s radostí, která funguje už pět let (více info najdete zde), a dokonce rovnou přiložily i ruku k dílu. „Senioři jsou stále ohroženou skupinu. Proto jsme se rozhodly pomáhat, když máme tu možnost,“ usmívaly se sympatické slečny, když bok po boku vyrazily na nákup. Ten pak společně s rouškami a dalšími potřebnými věcmi předaly těm, kteří to potřebují nejvíce. Poděkování si zaslouží i BMW Česká republika za poskytnutí vozů na rozvoz. A pokud byste i vy chtěli pomoci organizaci Senior s radostí, můžete zde.