Lepší.TV nabízí programy a pořady přímo na míru každému divákovi

Lepší.TV přichází s další etapou moderního způsobu sledování televize na poli IPTV. Iteretová televize díky možnosti nastavení uživatelského profilu vám umožňuje si sestavit své oblíbené pořady a televizní stanice zcela individuálně, a to pro každého člena rodiny. Lepší.TV tak aktuálně přichází s funkcí osobního profilu, tzv. personifikací, která je opravdovým hitem mezi všemi funkcemi.

Uživatelské profily dle preference každého diváka

Diváci funkci osobního profilu ocení především proto, že už nebudou muset vyhledávat mezi desítkami TV stanic ty, které je zajímají, ale jednoduše si vytvoří vlastního programového průvodce, kterému přiřadí jimi zvolené TV stanice.

Na stejném principu funguje i televizní archiv. „Každý uživatel má svůj vlastní archiv, který mu bude každý den nabízet jen ty filmové žánry a pořady, které jej zajímají. Domácí kutilové tak mohou sledovat například pouze hobby nebo lifestylové stanice a v archívu brouzdat třeba všemi epizodami kutilských pořadů, sportovní fanoušci si mohou v TV užít například všechny sportovní novinky za uplynulý týden a pokud milují adrenalin i ve filmu, mohou volit ze všech akčních trháků, které si nahráli nebo nestihli sledovat online,“ vysvětluje Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV a dodává: „Jednoduše řečeno každý člen rodiny může mít svůj profil, tudíž se neplete „taťkův“ sport k „mamčiným“ telenovelám a děti mají pro změnu jen svoje dětské stanice. Každý si navíc může nastavit ve svém profilu co a jak chce.“

Bezpečný dětský profil

Velkou výhodou mezi uživatelskými profily je pak speciální dětský profil, kde jednak mají děti dostupné všechny dětské TV stanice, ale zároveň i rodiče mají jistotu, že děti sledují programy a pořady úměrné jejich věku. Navíc TV stanice s nevhodným obsahem pro děti do 12let se jim díky chytrému profilu ani nezobrazí.

Televize přes internet s výhodami a bonusy

Připomeňme, že Lepší.TV se od svého počátku snaží přinášet uživatelům funkce nebo bonusy, které by divák jinde hledal jen stěží. Uživatel má k dispozici 117 TV stanic, možnost 30denního zpětného zhlédnutí nebo videotéku s výběrem více než 1 000 filmových titulů. Uživatelé Lepší.TV mohou sledovat své oblíbené filmy, seriály nebo pořady kdekoli, kde mají možnost a přístup k internetovému připojení.

Lepší.TV jako první IPTV na trhu nabízí svoji aplikaci u celkem 25 výrobců TV, což usnadní volbu při výběru IPTV. Mezi prvními Lepší.TV nabízí rovněž i obrázkového programového průvodce, který zjednodušuje a ulehčuje orientaci v právě vysílaných pořadech.

Díky kodeku H.265, který zaručuje plynulé přehrávání za nízkého datového toku
(3 Mb/s pro HD) si ji pochvalují zákazníci bez přístupu k optické síti nebo naopak ti, kteří tráví víkendy na chatách a chalupách v obcích s Wi-fi připojením. Lepší.TV pracuje na principu „předplatného.“ Zákazníci si tak nemusí lámat hlavu s mnohastránkovou smlouvou, obchodními podmínkami nebo se upisovat na několik let. Je jen na nich, jak dlouho budou Lepší.TV užívat.